KONST / Litografier / Färglitografi 12308007
nr 1230 8007
Ebbe Höglund
(1914-1993), Sverige
Färglitografi, Slussen. Signerad, numrerad 70/300, bladets mått: 28x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:47:37
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Ebbe Höglund
Läs mer om Ebbe Höglund